Ziņas

Sākot ar šā gada 5. februāri RSU Statistikas laboratorija atradīsies jaunās telpās – Rīgā, Kapseļu ielā 23, otrajā stāvā. Vecajās telpās Kronvalda bulvārī 9 konsultācijas sniegs vienīgi lektore Una Kojalo (P-27. kabinetā).

Jaunās telpas ne vien sniegs plašāku perspektīvu studentu un docētāju konsultācijām, bet arī ērtāku pieeju konsultācijām. Papildus tiks nodrošināts, ka no 2018./19. akadēmiskā gada konsultācijas un nodarbības statistikā notiks vienuviet, kas sniegs ērtāku pieeju studējošajiem.

Pateicamies Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas vadītājai un profesorei Guntai Ancānei par pozitīvas atmosfēras radīšanu Kapseļu ielā 23, kā arī īpašs paldies RSU Infrastruktūras departamentam par laicīgu telpu sagatavošanu.