Starptautiskā sadarbība
Konferences, semināri

2. un 3. novembrī RSU Traumatoloģijas un ortopēdijas starpkatedru laboratorija sadarbībā ar Ortopēdijas katedru un Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcu organizēja semināru par tēmu Mīksto audu balansēšana primāru un revīzijas endoprotezēšanas gadījumos.

Kā īpašais viesis seminārā piedalījās Austrijas Štolcalpes endoprotezēšanas klīnikas ārsts Olivers Džahani (Oliver Djahani). Ar viņa dalību tika veiktas divas ceļa locītavas revīzijas endoprotezēšanas paraugoperācijas un viena ceļa locītavas osteoartrīta primāri sarežģīta paraugoperācija. 3. novembrī O. Džahani uzstājās ar lekciju par semināra tēmu, kuru apmeklēja nozares speciālisti – slimnīcas ārsti, rezidenti, universitātes mācībspēki. Kopīgi tika analizēti klīniskie gadījumi un iespējas pārņemt Austrijas pieredzi.

Paraugoperācijas tika vizuāli dokumentētas. Tuvākajā laikā plānots sagatavot mācību filmu, kuru varētu izmantot studentu un rezidentu apmācībā.