Tradicionālie pasākumi

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvaldes (SP) Gada balva Zelta pakavs ir ikgadējs notikums, kurā tiek izvirzīti un godināti studējošie, RSU pārstāvji un sadarbības partneri, kas iepriekšējā gadā veicinājuši RSU un RSU SP attīstību. Šogad RSU SP svin savu 29. dzimšanas dienu, aicinot ikvienu piedalīties svētku svinēšanā!

rsu_sp_gada_balva_zelta_pakavs_plakats.jpg

Gada laikā ir noticis patiesi daudz, un esam pateicīgi ikvienam, kurš devis ieguldījumu RSU un RSU SP labā! Lai izteiktu pateicību un godinātu izcilākos cilvēkus, notikumus un organizācijas, šogad RSU SP pasākumu organizēs klātienē. Svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija notiks 2022. gada 22. aprīlī plkst. 19.00 pasākumu telpā Fantadroms (Gustava Zemgala gatvē 74a, Rīgā).

Ieeja pasākumā ar ielūgumiem.

Gada balvas Zelta pakavs 2022 nominācijas

• Gada izaugsme
  • Gada pakavs
  • Gada vecbiedrs
  • Gada draugs
  • Gada atbalstītājs
  • Gada ķeza
  • Gada zinātniskais pulciņš
  • Gada aktīvists
  • Gada iedvesma
  • Gada inovācija
  • Gada gliemezis

Savukārt pēc balvu pasniegšanas svinīgās ceremonijas plkst. 22.00 sāksies Atkušņa balle, kurā ikviens no jums būs laipni gaidīts! Biļetes var iegādāties iepriekš.

rsu_sp_atkusna_balle.jpg

Plašāka informācija par Gada balvas pasākumu RSU SP mājaslapas sadaļā Gada balva
Seko līdzi jaunumiem FB notikuma ierakstā!