Video

RSU Studējošo pašpārvaldes komunikācijas virziena vadītāja, Komunikācijas fakultātes otrā gada studente Anastasija Šuļkovska jau skolas gados gatavoja dažādus vizuālos materiālus, darbojās skolas padomē un organizēja pasākumus.

Vēlme būt aktīvai, iesaistīties notikumos, uzrunāt citus un aicināt nestāvēt malā Anastasijai vēl plašāk izpaužas studiju laikā RSU. Viņa saka, ka Studējošo pašpārvalde ir kā ģimene, kurā cits citu atbalsta un visi kopā palīdz plašajai RSU studējošo saimei gan risināt kādas sasāpējušas problēmas, gan sasniegt labākus mācību rezultātus vai atpūsties kopā studentu izklaides pasākumos (piemēram, gaidāmajā Valentīndienā).

Anastasijai vienmēr ir bijis svarīgi palīdzēt cilvēkiem dzīvot laimīgi, tādēļ viens no topošās sabiedrisko attiecību speciālistes sapņiem ir organizēt kādu lielu sociālu pasākumu.

Plašāk par darāmajiem darbiem komunikācijas jomā un nākotnes plāniem Anastasija stāsta videointervijā.