Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem

Starptautisko attiecību eksperti un dažādu pasaules valstu līderi 11. un 12. oktobrī pulcēsies Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, lai apspriestu galvenos reģionālos un starptautiskos drošības un politikas jautājumus.

 

the_riga_conference_2019.jpg

Konferences mērķis ir veidot labvēlīgu vidi viedokļu apmaiņai un diskusijām. Konferenci organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija sadarbībā ar Latvijas Ārlietu ministriju un Latvijas Aizsardzības ministriju.

Šā gada konferences diskusijas koncentrēsies uz dažādiem drošības jautājumiem, kas ietekmē mūsdienu starptautisko attiecību sfēru. Tēmas aptvers dažādas aktualitātes, piemēram, NATO darbības turpinājums, sasniedzot 70. gadadienu, pārmaiņas Eiropas politiskajā elitē, kā digitālais laikmets pārveido politisko varu, Rietumu attiecības ar Krieviju, kā jaunās lielvaras veido ietekmes reģionus u. c.

Divu dienu laikā Rīgas konferencē 2019 tiks aizvadītas 11 dažādu formātu diskusiju sesijas. Viesu sarakstā ir dažādu valstu ministri, vēstnieki un politikas eksperti. Šā gada konferenci atklās Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Konference kopš 2006. gada ir tikšanās vieta neskaitāmiem valstu līderiem un ekspertiem no visas pasaules. Rīgas konference 2018 pulcēja lielāko dalībnieku skaitu pēdējo desmit gadu laikā – 650 dalībnieku no vairāk nekā 40 valstīm.

Tiešraide