Šogad pirmo reizi pirms jaunā akadēmiskā gada sākuma, no 16. augusta līdz 7. septembrim, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Karjeras centrs organizēja tiešsaistes pasākumu Studentu pirmā pietura, lai studentiem radītu piederības sajūtu RSU un palīdzētu viņiem veiksmīgāk sākt jauno dzīves posmu. RSU Karjeras centrs piedāvāja 13 lekcijas platformā Zoom – studenti tās kopumā noklausījās 2732 reizes.

2021_studentu_pirma_pietura_cvr.jpg

“Vēlējāmies, lai šis pasākums studentiem ir pirmā pietura, kurā viņi iepazīstas ar savu augstskolu un viens ar otru, kā arī uzzina, kādu atbalstu var saņemt no RSU,” skaidro RSU Karjeras centra vadītāja Baiba Prauliņa. “Pasākumā aicinājām piedalīties gan pirmā studiju gada, gan arī vecāko kursu studentus. Pagājušajā studiju gadā mācības pārsvarā notika attālināti un studentiem nebija iespējas klātienē iepazīt kursabiedrus, citus studentus un universitāti, tāpēc šogad nolēmām viņiem dot iespēju atgūt nokavēto.”

RSU Karjeras centrs šādu pasākumu rīkos arī ziemas uzņemšanā un nākamā gada vasarā.

Atsauksmes no studentiem

• Paldies par šo pasākumu, jo tas patiesi palīdzēja sagatavoties studiju uzsākšanai. Visi cilvēki, kuri vadīja nodarbības bija ļoti atsaucīgi un pretimnākoši. Tas mani ir iedrošinājis sākt jauno dzīves posmu. Nepieciešamības gadījumā zināšu, kur vērsties pēc palīdzības.
  • Paldies par to, ko jūs darāt, jo šādi pasākumi kā Studentu pirmā pietura ļauj vēl pirms studiju sākuma saprast, kā jāizmanto studiju platformas. Jau no pirmās dienas jūtos RSU vidē daudz drošāk un vēl pārliecinātāk. :)
  • Paldies par iespēju iepazīties ar RSU vēl pirms studiju sākšanas!
  • Visi no RSU Karjeras centra ir ļoti patīkami cilvēki, kuros ir vēlme klausīties. Lekcijas tiešām bija interesantas.
  • Bija kodolīgi un derīgi!

Ar šo pasākumu RSU Karjeras centrs ir veiksmīgi iesācis jauno akadēmisko gadu un plāno turpmāk rīkot arī citus studentiem saistošus pasākumus. Tuvākais ieplānots jau nākamajā nedēļā – praktiskā darbnīca No idejas līdz pārmaiņu veidotājam, kurā interesentiem būs iespēja spert pirmos soļus idejas radīšanā un tapšanā.