Attīstība
Darbiniekiem

Pēc plašiem remontdarbiem durvis vēris Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studentu serviss, kas topošos un esošos studentus, kā arī darbiniekus tagad uzņems plašākās, gaišākās un ergonomiskāk iekārtotās telpās.

"Mūsu komanda ir studentu sabiedrotie, sākot no uzņemšanas brīža līdz izlaidumam un dažreiz pat pēc tā, tāpēc ir svarīgi, lai klātienē šī saziņa noritētu patīkamā un ērtā vidē. Patlaban strādājam attālināti, bet, tiklīdz būs iespējamas klātienes studijas, ļoti gaidām studentus atjaunotajās telpās. Tagad tās ir daudz labāk piemērotas mūsu funkcijām, piemēram, studenti varēs ērti un netraucēti uzrakstīt iesniegumu vai konfidenciāli parunāt par savām problēmām," stāsta un rāda Studentu servisa direktore Indra Treija.