Pārlekt uz galveno saturu

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studentu serviss ir universitātes struktūrvienība, kas esošajiem un topošajiem studentiem sniedz informāciju un pakalpojumus, kas saistīti ar studiju procesu un vispārējo informāciju par RSU struktūrvienībām, to atrašanās vietu un kontaktinformāciju. Studentu serviss sniedz atbildes uz jautājumiem klātienē, pa tālruni un e-pastā.

  • Izziņa, sekmju izraksts, prasmju izraksts, akadēmiskā izziņa* Studējošais šos dokumentus var pieteikt Studējošā portālā MyRSU Elektroniskie pakalpojumi sadaļā Izziņas un iesniegumi   (* Akadēmiskās izziņas izgatavošana ir maksas pakalpojums: 8.80 EUR par izziņu latviešu valodā, 13.60 EUR par izziņu angļu valodā).
  • Iesniegumi Dažādas iesniegumu veidlapas pieejamas vietnē Iesniegumu veidlapas. Aizpildīta iesnieguma veidlapa jānosūta no RSU studējošā e-pasta uz studentuservissatrsu[pnkts]lv
  • Studējošā apliecība, apliecības derīguma termiņa pagarinājuma uzlīmeStudējošā apliecību un tās derīguma termiņa pagarinājuma uzlīmi var saņemt pa pastu
  • Konsultācijas par studiju jautājumiem, tostarp stipendijām, lekciju un nodarbību sarakstiem, to norises vietu un laiku, par RSU struktūrvienībām un darbiniekiem, var saņemt pa tālruni vai rakstot uz studentuservissatrsu[pnkts]lv, vai piesakoties e-konsultācijai šeit.

Novēlam labas sekmes studijās!


Studentu servisa vadītāja

Saistītās ziņas