Skolēniem

No 23. līdz 25. februārim izglītības izstādē Skola, kas notiek izstāžu centrā Ķīpsalā (Rīgā, Ķīpsalas ielā 8), Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) stendā studenti un mācībspēki sniegs informāciju par vairāk nekā 60 medicīnas, veselības aprūpes un sociālo zinātņu bakalaura un maģistra studiju programmām.

izstade_skola_rsu02.jpg

Topošajiem studentiem būs iespēja aplūkot jaunākās medicīnas simulācijas ierīces, ko studiju procesā izmanto medicīnas un veselības aprūpes studenti, kā arī pārbaudīt savas prasmes injekciju veikšanā un pirmās palīdzības sniegšanā. Savukārt RSU multimediju studijā skolēni varēs iesaistīties aktivitātēs, lai izprastu universitātes sociālo zinātņu fakultātēs apgūstamo profesiju, piemēram, politiķa, žurnālista vai jurista, darba ikdienu.

Izstādē ikvienam interesentam būs pieejams jaunākais izdevums par RSU studiju programmām Studiju iespējas 2018 / 2019 gan drukātā, gan elektroniskā formātā.

izstade_skola_rsu01.jpg

Skolēni varēs izpildīt RSU Karjeras centra piedāvātos testus un jautāt padomu karjeras konsultantam. Turklāt būs iespēja piedalīties īpašās Karjeras centra nodarbībās, kurās uzzināsi, kādi ir tavi talanti un ko varētu mācīties tālāk. Interesentiem, kuri ierobežotajā izstādes darba laikā nepaspēs aprunāties ar karjeras konsultantu, ir iespēja pieteikties uz vizīti RSU Karjeras centrā.

Pastāsti vidusskolēnam! Tiekamies izstādē!

Izstādes Skola 2018 darba laiks

23.–24. februārī plkst. 10.00 – 18.00