Konferences, semināri

14. maijā Rīgas Stradiņa universitātes Anatomijas un antropoloģijas institūtā jeb anatomikumā notika 25. Starptautiskā studentu morfoloģisko zinātņu konference, kurā piedalījās 48 studenti ar 35 darbiem (četri bija veltīti mikroskopisko audu pasaulei, bet 31 – anatomijas un antropoloģijas tēmām).

Konference noritēja tiešsaistē, izmantojot Zoom platformu, četrās sekcijās, kuras apmeklēja ap 100 interesentu. Konferences žūrijas komisija piešķīra divas 1. vietas, divas 2. vietas un divas 3. vietas, bet divas veicināšanas balvas piešķīra kompānija RePharm

Konferences uzvarētāji

1. vieta

• Kauliņš R. (MF 3. kurss)
    Growth Factors and Their Receptors, Muscle Quality Factor and Separate Gene Expression in the Congenital Diaphragm Hernia
  • Bozzotto E. (ĀSN, MF 2. kurss)
    Application of 3D Printing in Substitution of a Fragment of Humerus Bone

2. vieta

• Dietze L., Aberspach L., Dörnhöfer C. (ĀSN, MF 1. kurss)
    Anatomical Preparation of Muscles for Photogrammetric Processing
  • Spiridonova I., Ponomarjova M. (MF 3. kurss)
    Evaluation of Variations of Femoral Neck-Shaft Angle

3. vieta

• Boikova V., Koliste K. (MF 3. kurss)
    Anatomical Variations of the Aortic Arch Branches
  • Ozols E. (MF 1. kurss)
    Anatomical Properties of Auriculae Cordis et Musculi Pectinati and Their Potential Correlation to Thromboembolic Events in Atrial Fibrillation

RePharm veicināšanas balva

• Podlesnaja M. (AAI)
    Proliferation Markers, Cytokines and Antimicrobial Factors in Human Healthy Nasal Mucosa Superficial and Glandular Epithelia
  • Eglīte G. K., Mežale L. (MF 1. kurss)
    Patterns of the Superficial Veins of the Cubital Fossa

Visiem dalībniekiem ir sagatavoti konferences dalības sertifikāti, diplomi un balvas, ko, mainoties situācijai valstī, studenti varēs saņemt, visticamāk, rudens semestrī.

Konferences rīkotāji atgādina uzvarētājiem, ka apbalvoto vietu īpašnieki var pielīdzināt 1. – 3. vietas konferences uzvarētāja diplomu (ja izstrādātāji ir vairāki, tad tikai viens no autoriem, vienojoties ar pārējiem) 6. kursa noslēguma darbam.