Sports

Sekojot vairākas desmitgades senām tradīcijām, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) arī šogad savus pirmkursniekus aicina uz Sporta dienu, kas norisināsies piektdien, 8. septembrī, no plkst. 11.00 līdz 17.00 Uzvaras parkā. RSU absolventa Kaspara Zlidņa un RSU ārvalstu sakaru speciālistes, bijušās basketbolistes Ditas Liepkalnes vadībā studenti sacentīsies volejbola, basketbola un futbola spēlē, kā arī 100 metru sprintā, 1000 metru skrējienā un komandas stafetē.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja sevi nodarbināt arī tādās sportiskās aktivitātēs kā airēšana uz trenažiera, šautriņmešana, sumo un staigāšana pa virvi. Kā jau augstskolā, kas izglītības eksporta ziņā ir ne vien Latvijas, bet arī Baltijas līdere, pasākums norisināsies gan latviešu, gan angļu valodā, šādi pilnībā iesaistot arī vairāk nekā 300 jaunuzņemtos ārvalstu studentu, kas šogad pārstāv 28 dažādas valstis.

Pasākuma norises dienā varēs pieteikties individuālajiem sporta veidiem, savukārt pieteikšanās komandu sporta veidiem iespējama līdz 7. septembra plkst. 12.00.

Pieteikšanās komandu sporta veidiem

Pieteikšanās individuālajiem sporta veidiem šeit.

Ja rodas jautājumi, lūgums rakstīt sportsatrsu[pnkts]lv.