23. aprīlī pulksten 18.00 tiešsaistē sāksies Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvaldes 28. dzimšanas dienas svinības. Studenti atskatīsies uz aizvadītā gada veiksmēm un neveiksmēm, paveikto un nākotnes iecerēm, pasniedzot pašpārvaldes Gada balvu Zelta pakavs 11 nominācijās. Jubilejas turpinājums būs Ziedu balle, kas notiks astoņas nedēļas pēc Covid-19 ierobežojumu mazināšanās.

sp_gada_balva_2021_0.png

Gada balvas Zelta pakavs pasniegšana notiks tiešraidē Facebook un Youtube.

"Kaut arī Covid-19 izraisītā ārkārtējā situācija ir ieviesusi ne mazums pārmaiņu mūsu ikdienā, arī šogad Studējošo pašpārvalde grib godināt izcilākos cilvēkus, notikumus un organizācijas tiešsaistes Gada balvas pasniegšanas ceremonijā, kurā uzstāsies Miks Dukurs un citi uzaicinātie mūziķi," pastāstīja pašpārvaldes komunikācijas virziena vadītājas vietniece Marta Livzeniece, kura aicina sekot līdzi pasākuma aktivitātēm Facebook lapā.

Līdz 18. aprīlim notika studējošo balsošana par Gada balvas nominantiem piecās nominācijās (Gada pakavsGada atbalstītājsGada zinātniskais pulciņšGada inovācija un Gada digitālais risinājums)Par pārējām sešām nominācijām balsoja Studējošo pašpārvaldes valde un padome. Starp citu, nominācijā Gada digitālais risinājums bija izvirzīta arī Rīgas Stradiņa universitāte un vasaras izlaidumi.

Gada balvas 2021 nolikums