Atzinība
Darbiniekiem

14. septembrī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultātes Anestezioloģijas un reanimatoloģijas katedras asoc. profesors, Klīnisko prasmju un medicīnas tehnoloģiju katedras vadītājs un Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas viceprezidents Oļegs Sabeļņikovs apbalvots ar Vācijas Anesteziologu biedrības (Berufsverband Deutscher Anästhesisten) zelta nozīmīti. Balva tika pasniegta Berlīnē HAI2022 konferences atklāšanā.

olegs_sabelnikovs_zelta_nozimite00.jpg

Zelta nozīmīte ir prestiža Vācijas Anesteziologu biedrības balva, ko piešķir par nozīmīgu ieguldījumu anesteziologu specialitātes attīstībā.

Asoc. prof. Oļegs Sabeļņikovs 2021. gadā tika ievēlēts par Eiropas Savienības (ES) Medicīnas speciālistu apvienības Anestezioloģijas sekcijas (Anaesthesiology Section of European Union Medical Specialities) prezidentu. Šīs sekcijas stratēģiskais mērķis ir anesteziologu darba kvalitātes celšana ES līmenī, harmonizējot rezidentu apmācību, uzlabojot pacientu drošību un anesteziologu darba apstākļus.