Starptautiskā sadarbība
Konferences, semināri
Sabiedrības veselība

No 20. līdz 24. augustam Rīgas Stradiņa universitātē notiek starptautiskā vasaras skola, kas veltīta ekonomiskajai modelēšanai veselības aprūpes nozarē (Economic Modelling in Health Care).

Vasaras skola pulcē vairāk nekā 40 dalībnieku: vadības, ekonomikas, veselības aprūpes un sociālo zinātņu studenti, akadēmiskā un zinātniskā personāla pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Vācijas, Lielbritānijas un Nīderlandes augstskolām, valsts pārvaldes un ārstniecības iestādēm. Intensīvajā lekciju un interaktīvo semināru nedēļā britu un vācu veselības aprūpes profesionāļu vadībā skolas dalībnieki centīsies rast un apspriest risinājumus veselības aprūpes sistēmas problēmām, piemērojot ekonomisko modelēšanu.

Vasaras skolu organizē Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības institūts sadarbībā ar Baltijas–Vācijas Augstskolu biroju (BaltischDeutsches Hochschulkontor) un to finansiāli atbalsta Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienests (DAAD) no Vācijas Ārlietu ministrijas piešķirtajiem līdzekļiem. Vasaras skola ir saistīta ar RSU maģistra studiju programmas Veselības vadība realizāciju.