Sports

6. septembrī notika ikgadējā RSU Pirmkursnieku sporta diena, kur pulcējās vairāk kā 250 studentu un piedalījās vairākā komandu sporta spēlēs un arī individuālajās disciplīnās. Starp komandu sporta veidiem visvairāk interesentu bija stap volejbola spēlētājiem. Sacensībās volejbolā piedalījās 18 komandas, basketbolā – sešas komandas, bet futbolā – astoņas komandas.

Volejbolā spraigā un ilgā cīņā trešo un otro vietu izcīnīja ārvalstu studentu komandas How I see your mother un Lūdzu vienu alu, bet pirmo vietu – Latvijas studentu komanda ar nosaukumu Meitenes.

Basketbolā gan spēlējot trīs pret trim, gan papildu metienu konkursā rezultātu summā trešo vietu izcīnīja sieviešu komanda ar nosaukumu Četras debespuses, otro vietu – Metēji, bet pirmo vietu, kuru pārstāvēja arī mūsu RSU basketbola izlases jaunie spēlētāji, ieguva komanda Zoļik.

Futbolā notika sacensība tikai starp jaunuzņemtajiem ārvalstu studentiem, kur trešo vietu izcīnija komanda The Unbeatable, otro – FC Energie kotz bus un pirmo – Soccer people.

Starp individuālajām disciplīnām vissīvākā konkurence bija vieglatlētikā, kur 100 m un 1000 m distancē piedalījās 30 studentu. Sieviešu vidū 100 m skrējienā trešo vietu izcīnija Evita Dzervinka, otro – Darja Mihailova, pirmo – Dinija Pāvelsone; 1000 m skrējienā trešo vietu izcīnija Julia Quintane Sotezos, otro – Judith Staudenmeyer, pirmo – Sofija Ločmele.

Vīriešu konkurencē 100 m disciplīnā medaļas sadalīja basketbolisti, kur trešo vietu izcīnīja Krišjānis Ivbulis, otro – Jēkabs Blodons, pirmo – Mikus Zupiņš. 1000 m skrējienā trešo vietu izcīnīja Simon Furher, otro – Helmuts Īristis, pirmo – Armands Snarskis.

Studentiem bija arī sarūpētas piepūšamās atrakcijas, kur lielajā škēršļu joslā piedalījās 15 komandas un vislabāk veicās komandai Agate; slēpošanas atrakcijā uz milzu slēpēm 11 komandu konkurencē vislabākā bija Chiky blue sticks.

Individuālājās disciplīnās spēka stafetē un sacensībās un trenažieriem, kurus izveidoja RSU Sporta kluba treneri, stiprākā spēka stafetē sieviešu konkurencē bija Missa Pulkkanen, bet vīriešu vidū – Juris Ezels. Sacensības uz trenažieriem notika divās disciplīnās, kuras tika summētas, kā rezultātā tika noskaidroti labākie divās svara kategorijās. Sievietēm kategorijā līdz 61,5 kg vislabākā bija Eleonor Henricson, bet svara kategorijā virs 61,5 kg vislabākos rezultātus uzrādīja Una Kasparsone. Vīriešiem svara kategorijā līdz 75 kg vislabākais bija Igors Miļuhins.

Sporta_diena_2018_foto.jpg