Atzinība
Darbiniekiem

15. novembrī veselības ministre Ilze Viņķele veselības nozares darbiniekiem pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus, kā arī Ministru kabineta Atzinības rakstu, lai pateiktos sabiedrības veselības, veselības aprūpes un farmācijas nozares amatpersonām un darbiniekiem par ieguldīto darbu un nopelniem Latvijas Republikas attīstībā. Veselības ministrijas Atzinības raksts tika pasniegts arī trim Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) darbiniekiem.

vm-atzinibas-raksti-2019.jpg

• Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas internās medicīnas galvenajam speciālistam un RSU Medicīnas fakutātes Iekšķīgo slimību katedras profesoram Aivaram Lejniekam par ieguldījumu sabiedrības veselības aprūpē, veselības nozares politikas veidošanā un īstenošanā.
  • RSU Rehabilitācijas fakultātes docentei Inārai Kalniņai par ilggadēju darbu un ieguldījumu ergoterapijas jomas attīstībā un jauno speciālistu izglītošanā.
  • RSU vadošajam pētniekam Andrejam Šķesteram par ilggadēju un nozīmīgu ieguldījumu pētniecībā – ģenētikas un biomedicīnas jomā.