Atzinība
Darbiniekiem

Ceturtdien, 5. maijā, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) aulā veselības ministrs Daniels Pavļuts veselības nozares darbiniekiem pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus.

“Ikviens no apbalvojumu saņēmējiem ik dienu ar savu darbu ir rūpējies par mūsu cilvēku veselību, un par to no sirds saku paldies. Paldies gan par sirdsdarbu mūža garumā, gan visus spēkus paģērošu maratonsprintu pandēmijas divos gados.

Tikai kopā mēs spējam veidot ikvienam pieejamu, cilvēcīgu veselības aprūpi," uzsvēra veselības ministrs Daniels Pavļuts.

Klātesošo uzrunāja arī Veselības ministrijas valsts sekretāre Indra Dreika un RSU rektors prof. Aigars Pētersons.

Kopumā tika sveikti vairāk nekā simts veselības nozarē strādājošie, kuru vidū virkne RSU saimei piederošie. Par profesionālu un godprātīgu darbu veselības nozarē, kā arī ieguldījumu infekcijas slimību ierobežošanā valstī un aktīvu darbu Covid-19 pandēmijas laikā tika sumināti Aleksejs Višņakovs, asoc. prof. Anda Ķīvīte-Urtāne, prof. Dace Gardovska, Dace Stirāne, Dina Grīnberga, Eva Cela, asoc. prof. Eva Strīķe, Evija Strika, prof. Haralds Plaudis, Inese Kaupere, Inga Ažiņa, asoc. prof. Jana Pavāre, Jurijs Perevoščikovs, Lilija Antoņēviča, prof. Ludmila Vīksna, Sandra Pūce un Zane Straume.

Veselības ministrijas Pateicības raksts tika pasniegts arī atsevišķi RSU un RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžai par atbalsta sniegšanu ārstniecības iestādēm veselības aprūpes nozarei kritiskā situācijā, aktīvi piesaistot rezidentus un medicīnas studentus Covid-19 pacientu ārstēšanā un aprūpē.

Svinīgā pasākumā kopumā pasniedza 33 Veselības ministrijas Atzinības rakstus, 71 Pateicības rakstu, kā arī astoņus Veselības ministrijas Pateicības vēstules veselības nozares darbiniekiem, paužot atzinību par mūža ieguldījumu, pašaizliedzību, profesionalitāti un izcilu darbu veselības aprūpes un sabiedrības veselības jomā.

Tika pasniegts arī Ministru kabineta Atzinības raksts par ieguldījumu bērnu veselības aprūpes attīstībā, un to saņēma Zane Straume, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekle, anestezioloģe, reanimatoloģe un mūsu kolēģe Iekšķīgo slimību katedrā.

Videoieraksti

Veselības ministra uzruna