Veselības vadība
Darbiniekiem
Starptautiskā sadarbība

Starpaugstskolu maģistra studiju programmas Veselības vadība studentes no 2021. gada oktobra līdz 2022. gada janvārim piedalījās ES finansētā Erasmus+ projekta ProCESS kompleksu vadības pētījuma 1. kārtā, kurā mācījās, kā risināt sarežģītas problēmas starptautiskās organizācijās, izmantojot emocionālās, garīgās un sajūtu prasmes.

veselibas_vadiba_process02_apgriezta.jpg

Lepojamies ar RSU un RISEBA studentu grupu (Madara Paidere, Anastasija Feofilova, Iveta Behmane un Sanita Paudere-Logina), kuras pirmajā ProCESS projekta Ziemas skolas dienā Jiveskilē (Somijā) sniedza lielisku noslēguma prezentāciju par SANOFI grupas (Francija) izvirzīto ProCESS projekta uzdevumu – kā palielināt pretgripas imunizācijas pārklājumu Francijā.

Lai izstrādātu risinājumus, līdztekus akadēmiskajai un analītiskajai pieejai studenti izmantoja arī emocionālās, sajūtu un garīgās prasmes, ko viņi bija attīstījuši ProCESS projektā notikušajos SESS semināros. Studenti piedāvātais risinājums bija izstrādāts mobilās aplikācijas Flu Fighter dizains medicīnas speciālistiem un pacientiem, kas ikvienu iesaistīs spēlei līdzīgā pieredzē un sacensībā, kā arī uzlabos sadarbību starp veselības aprūpes jomas profesionāļiem.