Absolventiem
Darbiniekiem
Tradicionālie pasākumi

Piektdien, 11. februārī, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) būs ziemas izlaiduma diena, kad RSU diplomu saņems 313 vietējie un ārvalstu studenti. Ņemot vērā valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības ierobežojumus, absolventi izlaidumu ceremonijās piedalīsies attālināti, Zoom platformā, savukārt augstskolas beidzēju radinieki un draugi izlaidumu varēs vērot tiešraidē RSU mājaslapā.

Attālinātā formātā ziemas izlaidumi RSU notiek jau otro gadu. Šogad jaunos speciālistus ar uzrunām sveiks ne tikai RSU rektors profesors Aigars Pētersons, bet arī bijušais Valsts prezidents, RSU Goda doktors Valdis Zatlers, iekšlietu ministre Marija Golubeva, Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks, RSU doktorantūras students, RB Rail AS un VAS Latvijas Pasts padomes loceklis Anrī Leimanis un citi viesi. Svinīgās ceremonijas noslēgumā jauniešus priecēs grupa Double Faced Eels.

Ziemas izlaidumu programmu veido kopumā trīs svinīgās ceremonijas. Plkst. 10.00 diplomus saņems ārvalstu absolventi, plkst. 13.00 – Rehabilitācijas fakultātes un Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes beidzēji, bet plkst. 17.00 – Komunikācijas fakultātes, Eiropas studiju fakultātes un Juridiskās fakultātes absolventi.

picture-agency_eirop_stud_20170620_333-1.jpg

Šoziem RSU beidz 129 ārvalstu studenti no 21 pasaules valsts. Viņu vidū ir 110 jaunie mediķi un 17 zobārsti. Absolventi pārstāv Vāciju, Skandināvijas valstis, Austriju, Franciju, Itāliju, Izraēlu, Portugāli, Šveici un citas valstis.

Tikmēr Rehabilitācijas fakultāti šoziem absolvēs 23 studenti no studiju programmām Uzturs un Mākslas terapija, bet Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes absolventu vidū būs 49 jaunie veselības sporta speciālisti, astoņi sociālie darbinieki, viens veselības vadības maģistrs, septiņi veselības psihologi, kā arī astoņi veselības sporta speciālisti no RSU Liepājas filiāles.

Izlaidumu maratonu šoziem noslēgs Komunikācijas fakultātes beidzēji – seši sociālantropologi, Eiropas studiju fakultātes absolventi – astoņi starptautiskā mārketinga un biznesa vadības speciālisti, kā arī deviņi starptautiskā biznesa un tiesību speciālisti, pasākumu noslēdzot Juridiskajai fakultātei, kas diplomus pasniegs 44 tiesību zinātņu absolventiem un 23 iekšlietu sistēmas darbiniekiem, lielākoties policistiem, kuri papildinājuši zināšanas un cēluši kvalifikāciju, studējot RSU programmā Policijas darbs.