Pārlekt uz galveno saturu
Muzejs apmeklētājiem būs atvērts, tiklīdz to ļaus epidemioloģiskā situācija.

RSU Anatomijas muzejs ir neparasts muzejs ar vēsturisku kolekciju un mūsdienīgu pieeju. Īstā vieta, kur iepazīt cilvēku ķermeņu dažādību. Turklāt iepazīt to pa īstam – ieraudzīt to, kas parasti redzams tikai ķirurgam vai anatomam. Kolekcija, kas veidota XX gadsimta pirmajā pusē, drīz būs pieejama ikvienam interesentam.

Muzejs būs vieta ne tikai vēsturisko anatomisko preparātu iepazīšanai, bet arī telpa daudzveidīgām sociālām, izglītojošām un kultūras aktivitātēm dažāda vecuma rīdziniekiem un Rīgas viesiem. Līdz jaunā muzeja atvēršanai sekojiet līdzi ekspozīcijas tapšanas procesam un muzeja pasākumiem mūsu Facebook un Twitter kontā.

Vīzija_3.png

Topošā muzeja ēka. Vizualizācija: Dd studio

2017. gada 28. jūlijā RSU Anatomijas un antropoloģijas institūtā (AAI) notika anatomisko preparātu restaurācijas darbnīca "Preservation and Conservation of Fluid-Preserved Anatomical Specimens", kuru vadīja Gordona patoloģijas muzeja kurators Viljams Edvards no King's College London. Darbnīcu organizēja RSU Anatomijas muzeja attīstības vadītāja, docente Ieva Lībiete sadarbībā ar AAI, rūpējoties par RSU slapjo preparātu attīstību un tālāku izstādīšanu topošajā RSU Anatomijas muzejā. Video autors: Krišjānis Stokmanis-Blaus
 

RSUAM_logo_melns-lead.gif

Saistītās ziņas