Pārlekt uz galveno saturu
RSU bibliotēkas brīvpieejas abonementā Rīgā, Dzirciema ielā 16, 1. stāvā, telpā G-101 ir pieejams grāmatu priekšlasītājs BRUNO

Grāmatu priekšlasītājs BRUNO ir elektronisks drukāto izdevumu priekšlasītājs, kas nodrošina drukāto izdevumu pieejamību audio formātā, mācību materiālu saglabāšanu audio formātā un to noklausīšanos apmeklētājiem ar redzes traucējumiem, valodas attīstības traucējumiem vai disleksiju. Programma BrunoMaster jebkāda veida tekstu (arī drukāto) pārveido audio formātā un nolasa tekstu lietotājam, dod iespēju redzēt skenēto tekstu palielinājumā un sekot līdzi audio lasījumam, audio failus ir iespējams eksportēt uz ārējām ierīcēm, piemēram, MP3 atskaņotājiem, USB zibatmiņām kā arī Android bāzes telefoniem, skenē un atskaņo tekstus vairākās valodās (latviešu, krievu, angļu, vācu) un balsīs.

20201211_132218_0.jpg

RSU bibliotēkas apmeklētājiem ir pieejams lifts.

lifts_0.jpg

Lai nodrošinātu RSU telpu pieejamību studentiem un citiem apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām, RSU bibliotēkā centrālajā ēkā Dzirciema ielā 16 darbojas lifts, kas nodrošina ērtāku un ātrāku piekļuvi brīvpieejas abonementam un lasītavai. Informācijas resursus no otrā stāva lasītavas iespējams izmantot arī brīvpieejas abonementā pirmajā stāvā.