AMBOSS ir medicīnas mācīšanās resurss, kas satur interaktīvus medicīnas tematiskos aprakstus, testu jautājumus (iespējams izmantot 100 jautājumus mēnesī), kas dod iespēju studējošajiem pārbaudīt savas zināšanas pirms eksāmeniem un ieskaitēm, kā arī multimedijus – attēlus, video, diagrammas. Ierobežota piekļuve 2000 lietotājiem - Medicīnas fakultātes studējošajiem.

Doties uz AMBOSS

Kā izveidot AMBOSS kontu un aktivizēt piekļuvi

1. Lai izveidotu savu lietotāja kontu AMBOSS, reģistrējieties, izmantojot RSU e-pasta adresi. Jums jāizveido parole un pēc tam jāapstiprina savs konts, noklikšķinot uz jums nosūtītās saites e-pastā. Pabeidziet konta reģistrāciju, aizpildot nepieciešamās ziņas par sevi.

2. Ja jums jau ir kādreiz bijis izveidots lietotāja konts AMBOSS, tad ielogojieties savā Amboss kontā ar savu RSU e-pasta adresi, atrodoties RSU tīklā, izmantojot vienu (!) no šīm metodēm:

3. Platformā kreisajā malā apakšā noklikšķiniet uz "Account" un pēc tam noklikšķiniet labajā pusē augšā uz "Activate Institutional License".

4. Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties "Rīga Stradiņš University Faculty of Medicine" un noklikšķiniet uz "Activate License" pogas. Ievadiet pieprasīto oficiālo RSU e-pasta adresi un vēlreiz noklikšķiniet uz "Activate License" pogas. Pēc tam Jūs saņemsiet šajā e-pasta adresē apstiprinājuma vēstuli no AMBOSS ar saiti. Noklikšķiniet uz šīs saites, lai pabeigtu "Institutional License" aktivizēšanas procesu.

5. Ik pēc 30 dienām nepieciešams vēlreiz ielogoties, atrodoties RSU tīklā (skat. 2. punktu).

6. Jautājumus saistībā ar piekļuves aktivizēšanu sūtiet IT servisa centram: