Pārlekt uz galveno saturu

AMBOSS ir medicīnas mācīšanās sistēmas platforma, kas satur interaktīvus medicīnas tematiskos aprakstus, testu jautājumus (iespējams izmantot 100 jautājumus mēnesī), kas dod iespēju studējošajiem pārbaudīt savas zināšanas pirms eksāmeniem un ieskaitēm, kā arī multimedijus – attēlus, video, diagrammas. Ierobežota piekļuve 2000 lietotājiem.

Doties uz AMBOSS

Kā izveidot AMBOSS kontu un aktivizēt piekļuvi

  1. Lai izveidotu savu lietotāja kontu AMBOSS, reģistrējieties, izmantojot RSU e-pasta adresi. Jums jāizveido parole un pēc tam jāapstiprina savs konts, noklikšķinot uz jums nosūtītās saites e-pastā. Ja jums jau ir kādreiz izveidots lietotāja konts AMBOSS, tad variet izmantot to pašu, lai pieteiktos. Pabeidziet konta reģistrāciju, aizpildot nepieciešamās ziņas par sevi.
  2. Platformā kreisajā malā apakšā noklikšķiniet uz "Account" un pēc tam noklikšķiniet labajā pusē augšā uz "Renew vai Extend access".
  3. Zem nosaukuma "Campus License" nolaižamajā izvēlnē izvēlieties "Rīga Stradiņš University" un noklikšķiniet uz "Campus License" pogas.
  4. Ievadiet pieprasīto oficiālo RSU e-pasta adresi un vēlreiz noklikšķiniet uz "Campus License" pogas. Pēc tam Jūs saņemsiet šajā e-pasta adresē apstiprinājuma vēstuli no AMBOSS ar saiti. Noklikšķiniet uz šīs saites, lai pabeigtu "Campus License" aktivizēšanas procesu.
  5. Lai pirmo reizi aktivizētu "Campus License", jums ir jāizmanto RSU datori vai saite. Jautājumus saistībā ar piekļuves aktivizēšanu sūtiet IT servisa centram:
  6. Attālinātā piekļuve. Ja izmantosiet AMBOSS no saites, sistēma automātiski piekļuvi atjauninās, lai varētu to izmantot arī ārpus RSU. Ja neizmantosiet AMBOSS vairāk nekā 30 dienas pēc kārtas, tad būs jāveic "Campus License" aktivizēšanas process atkārtoti.