Pārlekt uz galveno saturu

Resursi pa tēmām

 

PubMed - ASV Nacionālā Medicīnas institūta datubāze

Latvijas Nacionālās bibliotēkas abonēto resursu attālinātas izmantošanas iespējas

Bibliotēkas krājuma veidošana

RSU bibliotēkas lietotājiem ir iespēja ieteikt iegādāties bibliotēkas krājumam noderīgas grāmatas (vai ieteikt papildināt esošo eksemplāru skaitu). Ieteikumus izvērtēs RSU Bibliotēkas Krājuma komisija.

  • Bibliotēkas lietotāji var ieteikt grāmatas RSU bibliotēkas krājumam, elektroniski aizpildot brīvās formas veidlapu help.rsu.lv sadaļā
  • Bibliotēkas pašapkalpošanās lasītavās centrālā ēkā un filiālēs ir izvietotas kastītes ar veidlapām, kurās studējošie var ierakstīt nepieciešamo literatūru, kas pietrūkst studijām vai papildliteratūru.

Konsultācijas: Ilze[pnkts]Vitolaatrsu[pnkts]lv vai bibliotekaatrsu[pnkts]lv
 

Bibliotēkai nepieciešamo grāmatu saraksti: Nepieciešamo grāmatu saraksts (kopējais), Nepieciešamo medicīnas/dabaszinātņu grāmatu saraksts, Nepieciešamo sociālo zinātņu grāmatu saraksts, Citu nepieciešamo grāmatu saraksts (skatīt zemāk).

RSU bibliotēka būs pateicīga visiem par to grāmatu dāvinājumiem, kuras nepieciešamas lietotāju informacionālo vajadzību nodrošināšanai un studiju procesam, bet pašlaik bibliotēkas krājumā trūkst vai ir nepietiekamā skaitā, vai arī vairs nav pieejamas tirdzniecības tīklos. Informējam arī, ka bibliotēkai nav iespējas iegādāties informācijas avotus par skaidru naudu.

Nepieciešamo grāmatu saraksts (kopējais)
Nepieciešamo medicīnas/dabaszinātņu grāmatu saraksts
Nepieciešamo sociālo zinātņu grāmatu saraksts
Citu nepieciešamo grāmatu saraksts