Pārlekt uz galveno saturu

Karjeras iedvesmas nedēļa ir RSU Karjeras centra organizēts pasākums ar mērķi iedvesmot RSU esošos un topošos studentus drosmīgas karjeras veidošanai, atklājot savu potenciālu un radošumu. Daudzveidīgā programma visas nedēļas garumā ļaus iepazīties ar RSU studentu, absolventu un mācībspēku stāstiem par viņu karjeras izaugsmes ceļu, kā arī praktiskās nodarbībās sniegs iespēju apgūt prasmes, kas nepieciešamas karjeras veidošanā jau no pirmās studiju dienas.

Īpašs uzsvars programmā likts uz personiskā zīmola tematu, kas, pateicoties sociālo tīklu un digitālās pasaules plašajam izmantojumam, ir būtisks priekšnoteikums karjeras veidošanā.

Seko līdzi pasākuma aktivitātēm un tiešraidēm arī Facebook notikuma lapā!

Programma

 

9/05

Karjeras iedvesmas nedēļas atklāšana plkst.16–17

Tiešsaistē rsu.lv vai Facebook

Karjeras iedvesmas nedēļu atklāsim ar diskusiju par karjeras veidošanas daudzveidīgajiem ceļiem. Kopā ar dažādu jomu profesionāļiem un jaunajiem speciālistiem diskutēsim par viņu personīgo pieredzi karjeras veidošanā un izaugsmē. Dalībnieku pieredzes stāsti atklās, kādas prasmes nepieciešamas, lai darba devējs izvēlētos tevi, kā arī to, kā uzņēmējdarbība var kļūt par karjeras izvēles ceļu.

Moderators

 

Dalībnieki

RSU absolvente, sertificēta audiologopēde, VREACH izpilddirektore
RSU studente
CastPrint
Projektu vadītāja, Karjeras izaugsmes veicinātāja

 

 

 

10/05

Darbnīca “Dizaina domāšana karjeras attīstībai” plkst.18–19.30

Tiešsaistē, platformā Zoom 

Dizaina domāšana ir plaši pielietots koncepts jaunu produktu un pakalpojumu radīšanā. Jebkura produkta dizaina pamatā ir problēma, ko risināt. Līdzīgi iespējams paraudzīties uz izaicinājumiem un problēmām karjeras ceļā. 

Darbnīcā ar dizaina domāšanas metodēm strukturētā veidā plānosim nākamo soli tavā karjeras ceļā, vienlaicīgi tā būs radoša izziņas pieredze par sevi.

Pieteikties

Darbnīcas vadītāja Ginta Šepa ir personāla vadības profesionāle ar 17 gadu darba pieredzi personāla vadības stratēģijas un uzņēmuma kultūras veidošanā, vadītāju attīstības programmu izveidē un vadībā. Ikdienā vada If P&C Insurance Baltijas IT Kompetenču centru, praktizē kā karjeras dizaina un līderības trenere.

 

11/05

Instagram sesija par personīgo zīmolu plkst. 12–13

Dalībnieki

Projektu vadītāja, Karjeras izaugsmes veicinātāja

Instagram

LinkedIn

Lekcija “Karjera un personīgā reputācija. Tandēms, ar kuru jārēķinās” plkst. 18–19

Tiešsaistē rsu.lv vai Facebook

Mēs varam iegūt ļoti labu augstāko izglītību, būt spīdoši savās zināšanās, iespējams, būt  izveidojuši labu karjeru, bet vai ar to pietiek? Kādā brīdī liktenīgo kārti var nospēlēt personīgā reputācija. Tā var palīdzēt un diemžēl arī liegt veiksmīgi bruģēt profesionālo ceļu. Atvērt jaunas, interesantas iespējas vai liegt jau esošās.

Šajā lekcijā tev būs iespēja uzzināt, kādā veidā veidojas tava personīgā reputācijā, kādu ietekmi tā atstāj uz tavas karjeras attīstību un kas ir jāņem vērā veidojot savu reputāciju digitālajā laikmetā.

Pieteikties

Lektore Ilze Rassa ir komunikācijas arhitekte, personīgā zīmola meistare, kas gandrīz divdesmit gadus enerģiski un mērķtiecīgi rūpējusies gan par Baltijas uzņēmumu, to vadītāju, gan Latvijas Valsts prezidenta reputāciju. Darbojusies uzņēmumu vadības grupās un piedalījos stratēģiskā biznesa plānošanā. Ilzei ir nacionāla, starptautiska, privātā un publiskā sektora pieredze komunikācijas nozarē. Viņa ir veidojusi un īstenojusi komunikācijas stratēģijas Valsts prezidentam, NATO, Statoil Latvia, NATO samitam Rīgā, AAS BALTA, Rail Baltica un banku sektoram, organizējusi liela mēroga pasākumus kā NATO kandidātvalstu un NATO dalībvalstu samitus Rīgā, ASV prezidenta Buša vizīti Latvijā un radījusi Rail Baltica globālo forumu.

 

12/05

Iedvesmas stāstu video

 

 

 

 

13/05

Noslēguma diskusija “Veido karjeru jau šodien” plkst.15–16

Rīgā, Vīlipa ielā 12, RSU biznesa inkubatorā B-Space / tiešsaistē rsu.lv vai Facebook

Karjeras iedvesmas nedēļas noslēgumā norisināsies diskusija ar mērķi iedrošināt RSU studējošos ķerties klāt karjeras veidošanai jau šobrīd. Diskusijas dalībnieki dalīsies pieredzē un atziņās par to, kā topošajam profesionālim lietderīgi izmantot studiju laiku un prakses iespējas, veidojot karjeru, kā arī sniegs vērtīgus ieteikumus turpmākajiem karjeras izaugsmes soļiem.

Moderators

 

Dalībnieki

RSU lektore, mārketinga aģentūras BSMS vadītāja
Karjeras centra vadītāja
Docētāja, Studiju programmas direktore, Vadošā pētniece

 

 

 

17/05

Raidieraksta “Tirgziņu tērzes” sērija “Komunikācijas prasmes manā nākotnes karjerā"

Raidieraksta sērija tapusi Karjeras iedvesmas nedēļas laikā.

Dalībnieki

  • Ginta Šepa, personāla speciāliste, raidieraksta Karjeras arhitekte autore
  • Baiba Prauliņa, RSU Karjeras centra vadītāja
  • Rebeka Ozolniece, apgūst RSU multimediju komunikācijas programmu, sociāli aktīva studente
  • Inta Buša, raidieraksta Tirgziņu tērzes vadītāja

Spied šeit un klausies!