Pārlekt uz galveno saturu

Karjeras iedvesmas nedēļa ir RSU Karjeras centra organizēts pasākums ar mērķi iedvesmot RSU esošos un topošos studentus drosmīgas karjeras veidošanai, atklājot savu potenciālu un radošumu. Daudzveidīgā programma visas nedēļas garumā ļaus iepazīties ar RSU studentu, absolventu un mācībspēku stāstiem par viņu karjeras izaugsmes ceļu, kā arī praktiskās nodarbībās un meistarklasēs sniegs iespēju atklāt savu radošo potenciālu, kas nepieciešamas karjeras veidošanā jau no pirmās studiju dienas.

Īpašs uzsvars programmā likts uz inovācijām, kas, pateicoties mākslīgā intelekta, tehnoloģiju un digitālās pasaules plašajam izmantojumam, ir būtisks faktors karjeras veidošanā.

Seko līdzi pasākuma aktivitātēm un tiešraidēm arī Facebook notikuma lapā!

Programma

 

24/04

Karjeras iedvesmas nedēļas atklāšana plkst.18–19

Tiešsaistē rsu.lv vai Facebook

Karjeras iedvesmas nedēļu atklāsim ar diskusiju par karjeras veidošanas daudzveidīgajiem ceļiem. Kopā ar dažādu jomu profesionāļiem un jaunajiem speciālistiem diskutēsim par viņu personīgo pieredzi karjeras veidošanā un izaugsmē. Dalībnieku pieredzes stāsti atklās, kādas prasmes nepieciešamas, lai darba devējs izvēlētos tevi, kā arī to, kā inovācijas var mainīt karjeras izvēles ceļu.

Moderators

 

Dalībnieki

RSU absolvente, sertificēta audiologopēde, VREACH izpilddirektore
RSU studente
CastPrint
Karjeras izaugsmes veicinātāja

 

 

 

25/04

Iedvesmas stāsti "Inovācija = uzņēmums" plkst.18–19

Tiešsaistē, platformā Zoom vai Facebook

Piecu dažādu uzņēmumu iedvesmas stāstui Kā ar radošumu un jaunākajām tehnoloģijam var izveidot inovatīvus produktus un pakalpojumus. Katram no šiem uzņemumiem ir sava ideja un misija.

Iedvesmas stāstu beigās būs jautājumu un atbilžu sesija, kurā runātājiem varēsi uzdot sev interesējošus jautājumus. Uzdrīksties un iedvesmojies inovācijām ceļā uz savu uzņēmumu.

Pieteikties

Darbnīcas vadītāja Ginta Šepa ir personāla vadības profesionāle ar 17 gadu darba pieredzi personāla vadības stratēģijas un uzņēmuma kultūras veidošanā, vadītāju attīstības programmu izveidē un vadībā. Ikdienā vada If P&C Insurance Baltijas IT Kompetenču centru, praktizē kā karjeras dizaina un līderības trenere.

 

26/04

Lekcija "Tips&tricks karjeras plānošanā" plkst. 16–17

Klātienē RSU, Dzirciema ielā 16 un tiešsaistē, platformā Zoom vai FacebookInformācija par lekciju drīzumā sekos

Pieteikties

Radošā meistarklase “Vizuālizācija, lai sasniegtu karjeras mērķus” plkst. 17.30–18.30

Tiešsaistē, platformā Zoom vai Facebook

Informācija par meistarklasi drīzumā sekos

Pieteikties

Lektore Ilze Rassa ir komunikācijas arhitekte, personīgā zīmola meistare, kas gandrīz divdesmit gadus enerģiski un mērķtiecīgi rūpējusies gan par Baltijas uzņēmumu, to vadītāju, gan Latvijas Valsts prezidenta reputāciju. Darbojusies uzņēmumu vadības grupās un piedalījos stratēģiskā biznesa plānošanā. Ilzei ir nacionāla, starptautiska, privātā un publiskā sektora pieredze komunikācijas nozarē. Viņa ir veidojusi un īstenojusi komunikācijas stratēģijas Valsts prezidentam, NATO, Statoil Latvia, NATO samitam Rīgā, AAS BALTA, Rail Baltica un banku sektoram, organizējusi liela mēroga pasākumus kā NATO kandidātvalstu un NATO dalībvalstu samitus Rīgā, ASV prezidenta Buša vizīti Latvijā un radījusi Rail Baltica globālo forumu.

 

27/04

Nodarbība "Atslābsti ar mākslas terapiju!" 15–16

Tiešsaistē, platformā Zoom vai Facebook

Nodarbības dalībniekiem būs iespēja:

  • pievērsties savām emocijām un vajadzībām,
  • apzināt savus resursus trauksmes mazināšanai,
  • apgūt vienkāršas mākslas terapijas tehnikas.

Tev būs nepieciešami krāsainie zīmuļi vai flomasteri, kā arī pildspalva un papīrs.

Dalībnieku skaits – ierobežots.

Nodarbību vadīs RSU mākslas terapijas maģistranti.

Pieteikties

Darbnīca "110% radošs students" 16–18

Tiešsaistē, platformā Zoom vai FacebookVai radošums piemīt tikai māksliniekiem? Un vai radošas idejas atnāk tikai tad, ja mūs apciemo mūza? Vai un kā students parastais var kļūt radošs?
Kopā ar Karjeras centra speciālistēm pārbaudi savu radošuma līmeni un iegūsti iedvesmu saskatīt savu radošo potenciālu, kas noderēs gan studiju procesā, gan plānojot karjeru un – gluži vienkārši – interesantākai un pilnvērtīgākai dzīvošanai ikdienā!

Pieteikties

Diskusija "Studijas, karjera un mākslīgais intelekts" 18–19

Tiešsaistē, platformā Zoom vai Facebook

Diskusijas apraksts un dalībnieki drīzumā sekos
Pieteikties


 

 

28/04

Noslēguma diskusija “Veido inovatīvu karjeru jau šodien” plkst.15–16

Tiešsaistē rsu.lv vai Facebook

Karjeras iedvesmas nedēļas noslēgumā norisināsies diskusija ar mērķi iedrošināt RSU studējošos ķerties klāt karjeras veidošanai jau šobrīd. Diskusijas dalībnieki dalīsies pieredzē un atziņās par to, kā topošajam profesionālim lietderīgi izmantot studiju laiku un prakses iespējas, veidojot karjeru, kā arī sniegs vērtīgus ieteikumus inovācijām karjeras izaugsmē.

Moderators

 

Dalībnieki

RSU lektore, mārketinga aģentūras BSMS vadītāja
Karjeras centra vadītāja, Arodorganizācijas biedrs
Docētāja, Prodekāne, Studiju programmas direktore, Studiju programmas direktore, Vadošā pētniece