Pārlekt uz galveno saturu
Kategorija
Video pakalpojumi
Pakalpojums jāpiesaka
3 darba dienas pirms plānotā notikuma

Apraksts

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) akadēmiskajam personālam iespējams veikt lekciju un prezentāciju video ierakstus.  Saites uz gataviem video ierakstiem ir iespējams izvietot RSU E-studiju vietnē, kā arī citās vietnēs. Pakalpojums tiek nodrošināts ar "Panopto" servisu.

Pakalpojuma pieejamība

RSU IT Servisa centrā pieejams aprīkojums video lekciju ierakstīšanai. Ierakstus var veikt gan RSU telpā, gan jebkurā citā vietā, kur tas ir nepieciešams, piemēra, slimnīcā, birojā u.c.

Ierakstu var veikt gan ar savu esošo tehniku, gan RSU piedāvāto tehniku, kas var sastāvēt no vairākām komponentēm pēc nepieciešamības:

  1. Portatīvais dators
  2. Kamera. Iespējams ierakstu veikt izmantojot vairākas kameras vienlaicīgi (simulācijai, nodarbībai laboratorijā u.c.).  Piemērs
  3. Kameras statīvs (ja nepieciešams)
  4. Mikrofons (ja nepieciešams)
  5. Austiņas ar mikrofonu (ja nepieciešams)

IT Servisa centrā ir arī iespējams saņemt konsultācijas par to, kādas iespējas sniedz “Panopto” lekciju ierakstu sistēma un kā pareizi izmantot aprīkojumu. Piemērus skatīt šeit.

Aprīkojums ir ierobežotā daudzumā, līdz ar to lūgums laicīgi pieteikt nepieciešamo aprīkojumu.

Lai veiktu ierakstu, to nepieciešams pieteikt trīs darba dienas pirms plānotā notikuma. Tehniku ir iespējams saņemt uz laiku līdz divām kalendārajām nedēļām. To var pieteikt izmantojot  – help.rsu.lv sadaļu Lekcijas video ieraksts vai rakstot uz e-pastu itatrsu[pnkts]lv.

Izsniedzot ierakstīšanai nepieciešamo aprīkojumu, IT Servisa centrs nodrošina ievada apmācību par pareizu tehnikas lietošanu, kā arī par “Panopto” sistēmas izmantošanu. Lietotājam ir iespējas uz sava privātā datora uzstādīt lekciju ierakstu sistēmu pašam.

Pakalpojums pieejams ar IT Servisa centra atbalstu

  • Darba dienās 07.45–20.00
  • Sestdienās 09.00–16.00

Pakalpojums pieejams bez IT Servisa centra atbalsta

  • Pakalpojumu iespējams izmantot pastāvīgi bez IT Servisa centra līdzdalības uz atbilstoši aprīkotas datortehnikas.

Saistītie pakalpojumi