Pārlekt uz galveno saturu

Eiropas Aroda medicīnas skolu asociācija (The European Association of Schools of Occupational Medicine, EASOM) dibināta ar mērķi veicināt augstus aroda medicīnas izglītības un apmācības standartus Eiropā. To iespējams sasniegt, organizējot zināšanu, prasmju un pieredzes apmaiņu teorētiskajā un praktiskajā apmācībā starp dalībinstitūcijām.

easom.jpg

EASOM aktīvi rīko starptautiskas tikšanās un konferences, kā arī organizē ikgadējas vasaras skolas ar mērķi sekmēt zināšanu un pieredzes apmaiņu izglītības jomā Eiropā.

Šogad vasaras skola norisināsies Rīgā 29.–31. augustā. Tēma – Aroda onkoloģiskās slimības: prevencija un atgriešanās darbā.

Informācija dalībniekiem

EASOM mājaslapa

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija