Pārlekt uz galveno saturu
19
sep
Akadēmiskā sanāksme 2024
15:00 - 17:30
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
aulā

Šogad Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Akadēmiskā sanāksme notiks RSU aulā ceturtdien, 19. septembrī, pulksten 15.

Plašāka informācija – drīzumā.

Akadēmiskā sanāksme ir RSU tradicionālais pasākums, kas tiek rīkots studiju gada sākumā, kurā vadība darbiniekiem pastāsta par sasniegto gada laikā un akcentē jaunā studiju gada uzdevumus RSU mērķu realizēšanā.

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
aulā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums:

Kontaktinformācija