Valentīndienā, 14. februārī, kultūras telpā Autentika notiks pasākums Anatomy Nights, kura laikā sirsnīgā atmosfērā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Anatomijas muzejs stāstīs un rādīs, kā būvēts leģendām apvītais orgāns – sirds. Pasākuma mērķis ir izglītojošā veidā tuvināt anatomiju plašākai publikai.

Ieeja pasākumā –
no 18 gadu vecuma.

anatomy_nights_2020.png

Tuvojoties Valentīndienai, mīlestības simbols – sarkanas sirdis – redzamas it visur, taču to, kas ir sirds stīgas, kā rodas sirdspuksts, kur sirdī ir bedrīte un daudzas citas sirdslietas, varēs uzzināt kultūras telpā Autentika, izglītojošā lekcijā, kur klātienē būs skatāma dzīvnieka sirds sekcija RSU Medicīnas fakultātes 6. kursa studentes Marikas Garnizones izpildījumā.

Pasākumu rīko RSU Anatomijas muzejs starptautiskās iniciatīvas Anatomy Nights ietvaros, un šogad šāda veida pasākumi norisināsies 15 vietās visā pasaulē, tostarp Austrālijā, ASV, Kanādā, Jaunzēlandē un Lielbritānijā.

Visi ieņēmumi no pasākuma biļešu tirdzniecības tiks ziedoti pacientu biedrībai ParSirdi.lv, kas apvieno sirds un sirds asinsvadu slimību pacientus, kā arī viņu tuviniekus un atbalstītājus.

Norises vieta

Telpa