Pārlekt uz galveno saturu

Rudens košās dabas krāsas ienāk RSU Bibliotēkā!

izstade_holma_2.png

RSU Bibliotēkas Informācijas centrā no 21. septembra līdz 8. janvārim aplūkojama mākslinieces Anitas Holmas izstāde “Rudens ziedi”. Māksliniecei tuvas ir dabas krāsas un rudens košums, kas atdzīvina ikdienas rutīnu. 

Māksliniece Anita Holma dzimusi Rugāju novadā, skolotāju Ozoliņu – Fēliksa un Inas ģimenē. Mācījusies Rugāju vidusskolā, bet pēc pamatskolas beigšanas mācības turpinājusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolā keramikas nodaļā. Vēlāk studējot Latvijas Mākslas akadēmijā, ieguvusi Pedagoģijas maģistra grādu un Latvijas Universitātē – speciālās izglītības skolotājas kvalifikāciju. 35 gadus nostrādājusi par vizuālās mākslas un speciālās izglītības pasniedzēju. Piedalījusies vairākās plenēru izstādēs, kā arī veidojusi personālizstādes. A. Holmas darbi atrodas Balvu un Bauskas muzejos, Iecavas Radošajā biedrībā un privātās kolekcijās Latvijā un Zviedrijā. 
 

Norises vieta

Telpa
RSU bibliotēkas Infromācijas centrs, G-204

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -