Sociālo zinātņu fakultāte aicina interesentus uz Latvijas Republikas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa vieslekciju Latvijas intereses ārpolitikā trešdien, 28. februārī.

Lekcija sniegs iespēju tuvāk iepazīt Latvijas ārpolitikas prioritātes, mūsu valsts lomu starptautiskajā arēnā, kā arī diskutēt par aktuālākajiem ārpolitikas notikumiem. Lekcija tiek organizēta vieslektoru programmas ietvaros, nodrošinot studentiem iespēju regulāri klātienē tikties ar dažādu nacionālu un starptautisku institūciju politikas veidotājiem (politiķiem), izpildvaras pārstāvjiem, kā arī nozaru ekspertiem.

K. Kariņš ārlietu ministra amatā atrodas kopš 2023. gada 15. septembra (2022. gadā ievēlēts 14. Saeimā, mandātu nolicis pēc kļūšanas par ministru). Pirms tam, no 2019. līdz 2023. gadam, bijis Latvijas Republikas Ministru prezidents. No 2009. līdz 2019. gadam bijis Eiropas Parlamenta deputāts, bet no 2002. līdz 2009. gadam – LR Saeimas deputāts. Kopš 2018. gada pilda arī partiju apvienības Jaunā Vienotība valdes priekšsēdētāja pienākumus.

Latvijas Republikas ārlietu ministra lekcijas mērķis ir sniegt ieskatu Latvijas stratēģiskajās ārpolitikas interesēs, iepazīstināt ar mūsu valsts aktuālo nostāju dažādos starptautiskos jautājumos un apspriest prioritāros attīstības mērķus. Aicinām lekcijas apmeklētājus aktīvi piedalīties un uzdot sevi interesējošos jautājumus.

Lekcijas valoda – latviešu.

Norises vieta

Telpa
2. auditorijā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: