Pārlekt uz galveno saturu

21. novembrī RSU Juridiskā fakultāte sadarbībā ar Latvijas Drošāka interneta centru rīko atklāto diskusiju Drošība internetā. Ko tas nozīmē?, kurā aicināti piedalīties studenti un darbinieki, kuri iekdienā lieto internetu, kā arī citi interesenti.

Diskusijā apspriežamie jautājumi

  • Kā padarīt savu darbošanos internetā drošāku
  • Pārkāpumi un atbildība
  • Riski un drošības ieteikumi
  • Sociālie eksperimenti, ziņojumu statistika, problēmgadījumu piemēri

Diskusiju vadīs Maija Katkovska, Latvijas Drošāka interneta centra vadītāja.

Dalība pasākumā – bez maksas.

Norises vieta

Telpa
Senāta zāle

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija