Piektdien, 5. martā, pētnieki aicina uz diskusiju Covid-19: zāles ekonomikas ārstēšanai un hroniskās slimības riski. Diskusiju atklās Valsts prezidents Egils Levits, izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Arvils Ašeradens. Pasākumā taps prezentēti valsts pētījumu programmas projekta reCOVery-LV rezultāti. Projektu kopš pērnā gada jūlija īstenoja starpdisciplināra pētnieku komanda no Latvijas Universitātes, RSU, Latvijas Zinātņu akadēmijas, Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes.

RSU projektā pārstāvēja Eiropas studiju fakultātes pētnieki, kuri gan piedalīsies gaidāmajā diskusijā, gan moderēs to. Kopīgā sarunā ar politiķiem, pētniekiem un citiem ekspertiem šajā pasākumā iecerēts noskaidrot, kādi instrumenti Latvijai jāliek lietā Covid-19 negatīvo seku mazināšanai un ekonomikas izrāviena veicināšanai.

Skatīties tiešraidi Facebook

publiska_diskusija_covid_19_zales_ekonomikas_arstesanai.jpg