Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām interesentus piedalīties Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) organizētā Pasaules kafejnīcas (World Cafe) diskusijā Zināšanās balstīta veselības aprūpes attīstība un ilgtspēja Latvijā.

Pasākuma tematika

  • Veselības aprūpes digitālā transformācija
  • Veselības komunikācija, uzvedība, pacientvērsta aprūpe
  • Veselības aprūpes kvalitāte un pacientu drošība
  • Veselības ekonomika: vērtībās balstīta veselības aprūpe, veselības tehnoloģiju novērtēšana
  • Pacientu datu drošība un aizsardzība

Lūdzam reģistrēties savlaicīgi, jo diskusijā varēs piedalīties ne vairāk kā 25 cilvēki. Pasākumā aicināti piedalīties ārstniecības iestāžu stratēģiskās attīstības, komunikācijas un kvalitātes vadītāji, kā arī citi nozares uzņēmumu pārstāvji.

Pasaules kafejnīca ir starptautiski plaši izmantota, īpaši organizēta diskusiju metode.

Norises vieta

Telpa
Senāta zāle

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums:

Kontaktinformācija