11. oktobrī notiks doktora studiju programmas Veselības aprūpe licencēšanas ekspertu vizīte, kuras laikā paredzētas tikšanās ar augstskolas vadību, studiju virziena un studiju programmu vadību, docētājiem, studējošajiem un darba devēju pārstāvjiem. Vizīte ir būtisks posms studiju programmas licencēšanas procesā.

Jaunā studiju programma apvienos iepriekš sekmīgi īstenotās doktora studiju programmas Medicīna, Farmācija un Psiholoģija

Lūgums atbildīgi ievērot RSU noteiktos piesardzības pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai!

Šī ir viena no sešām jaunajām, starptautiski konkurētspējīgajām studiju programmām, kuras RSU plāno attīstīt ar Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzfinansējumu laika posmā līdz 2023. gadam projekta Studiju programmu fragmentācijas mazināšana un studiju internacionalizācijas veicināšana Rīgas Stradiņa universitātē (projekta nr. 8.2.1.0/18/A/014) ietvaros.

RSU-NAP2020-ES_logo.jpg

Norises vieta