Pārlekt uz galveno saturu

ES pētniecības un inovācijas programmas Apvārsnis 2020 projekta Personalizētās medicīnas EATRIS-ERIC kapacitātes konsolidācija (EATRIS-Plus) ietvaros otrdien, 6. jūnijā, Rīgas Stradiņa universitātes Anatomijas muzejā notiks EATRIS-Plus pacientu iesaistes Latvijas nacionālā mezgla pasākums.

eatris_plus-logo.jpg

Pasākuma laikā pieredzējuši pētnieki, pacientu pārstāvji un nozares eksperti dalīsies pieredzē, lai palielinātu izpratni par pacientu iesaistes nozīmi pētniecībā.

Programma

Lūdzam ņemt vērā, ka dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Tie, kuru reģistrācija būs apstiprināta, saņems informāciju e-pastā.

 

Norises vieta

Telpa
zāle 2. stāvā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija