Pārlekt uz galveno saturu

19. septembrī, Latvijas I Nacionālā rehabilitācijas kongresa atklāšanas dienā, pulksten 17.00 notiks Ļubļanas Universitātes (Slovēnija) profesora, ārsta, medicīnas zinātņu doktora Črta Marinčeka (Črt Marinček) Goda doktora inaugurācijas ceremonija.

crt_marincek_dhc.jpg

Prof. Črts Marinčeks

Profesoram RSU Goda doktora tituls piešķirts 2014. gadā par veiksmīgu sadarbību zinātnes un studiju jomā starp Rīgas Stradiņa universitāti un Ļubļanas Universitāti. Č. Marinčeks ir nodrošinājis atbalstu Latvijas rehabilitācijas speciālistu un RSU Rehabilitācijas fakultātes akadēmiskā personāla iesaistīšanai Eiropas fizikālās un rehabilitācijas medicīnas vadošo speciālistu apritē, Eiropas rehabilitācijas zinātnes forumā, Eiropas Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas asociācijā u. c. Lielu atbalstu profesors ieguldījis, lai vairāki Latvijas fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsti saņemtu Eiropas rehabilitācijas ārstu sertifikātu un RSU fizikālās un rehabilitācijas medicīnas rezidentūras bāze – Nacionālais rehabilitācijas centrs Vaivari – tiktu akreditēts kā Eiropas līmeņa fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstu apmācības centrs, kas ļauj Latvijas speciālistiem tālāk kārtot eirosertifikācijas eksāmenus fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā. Ar profesora atbalstu aizsākās tehniskās ortopēdijas studentu apmaiņa starp RSU un Ļubļanas Universitāti.

Norises vieta

Telpa
aula

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: