Pārlekt uz galveno saturu

18. novembrī plkst. 12.00 Rīgas Stradiņa universitātes aulā skanēs visu laiku skaistākās un populārākās grupas Menuets dziesmas: Viņi dejoja vienu vasaru, Alvas zaldātiņi, Dzeguzes balss un citas. Koncertā skanēs arī grupas agrīnās dziesmas, kuru autori ir Adrians Kukuvass, Juris Sējāns un Juris Kulakovs.

Pirms koncerta plānota neliela svētku uzruna no koncerta dalībnieku puses, savukārt pēc pasākuma skatītāji tiks aicināti uzkavēties RSU aulā uz tikšanos un fotografēšanos ar grupu Menuets. Varēs saņemt mākslinieku autogrāfu.

Menuets_svetku_koncerts_2019_afisa.jpg

Norises vieta

Telpa
aulā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija