Pārlekt uz galveno saturu

RSU bibliotēkas Informācijas centrā līdz 15. februārim ir apskatāma Ievas Rubenes gleznu izstāde.

Ieva par sevi stāsta: "Vēlēšanās un spēja gleznot man nākusi pēkšņi, pēc ceļojuma uz svēto Kailasa kalnu Tibetā. Esmu bezgala pateicīga LMA pasniedzējai Ilzei Neilandei, kuras studijā Ceruleum jau 10 gadus papildinu savas zināšanas un pilnveidoju prasmes. Pateicoties gleznošanai, esmu sev atklājusi jaunu pasauli, kurā es varu radīt to, ko vēlos, un, kurā nav it nekā neiespējama. Šobrīd es vairs nespēju iedomāties savu dzīvi bez šī unikālā radīšanas veida – man tā ir iespēja vērot visus pasaules procesus daudz uzmanīgāk, sajust tos daudz spilgtāk un sarunāties bez vārdiem. Iespēja pamodināt un aizkustināt līdzcilvēku sirdis ir mans prieks. Pateicības piepildīta dāvana, kas man dota."

ieva_rubene_izstade.JPG

www.rubeneieva.com

Norises vieta

Telpa
G-204

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija