Turpinot semināru ciklu Mana izvēle – medicīna, RSU Liepājas filiāle aicina jauniešus uz informatīvām lekcijām un debatēm, kuru mērķauditorija ir 10.–12. klašu skolēni, kuri interesējas un vēlētos uzzināt vairāk par medicīnu, veselības sportu vai psiholoģiju, kā arī studēt šajā jomā.

9. novembrī notiks informatīva lekcija un debates Kad pacietība  izsīkst... Ar stresu azotē ar RSU Liepājas filiāles docētāju Līgu Ēriksoni un studiju programmas Veselības sporta speciālists 3. kursa studenti Ilonu Jēci. Temati: stresa fizioloģija un bioķīmija, tā ietekme uz vispārējo veselības stāvokli; relaksācija un emocionālā līdzsvara veidošana.

Lūdzam pieteikties līdz ceturtdienai, 5. novembrim, pa e-pastu laila[pnkts]bethereatrsu[pnkts]lv, norādot vārdu, uzvārdu, izglītības iestādi, klasi un kontaktinformāciju turpmākai saziņai.

Sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī pasākums notiks tiešsaistē, platformā Zoom.

Dalība pasākumā – bez maksas.

Saite uz tiešsaisti tiks izsūtīta.

Ar_stresu_azote.jpg

Dalībnieki