Pārlekt uz galveno saturu

RSU Anatomijas muzejs aicina skolotājus un klašu audzinātājus uz informatīviem semināriem par muzeja piedāvājumu skolēnu grupām 2021./2022. mācību gadā un bezmaksas ekspozīcijas iepazīšanu.

Semināru norises laiks

Pirmdien, 20. septembrī, plkst. 11 un 15

Pieteikšanās beigusies

Pirmdien, 27. septembrī, plkst. 11 un 15

Pieteikties (līdz 24. septembrim)

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt +371 20381580 vai rakstīt kaspars[pnkts]zaltansatrsu[pnkts]lv.

Maksimālais dalībnieku skaits vienā seminārā – 30.
Dalība pasākumos atļauta tikai vakcinētām un COVID-19 pārslimojušām personām.

Norises vieta

Telpa
RSU Anatomijas muzejs

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -