Pārlekt uz galveno saturu
30
mar
-
21
Jūl
Izstāde "Analogais pret digitālo"
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
vitrīnā pie aulas

Aicinām apskatīt izstādi Analogais pret digitālo, kas apskatāma RSU Vēstures muzeja izstāžu vitrīnā pie aulas, Dzirciema ielā 16, Rīgā.

Aizvien biežāk un straujāk analogais tiek aizvietots ar digitālo, piedzīvojam digitālo transformāciju. Tā mums atvieglo darba procesus un komunikāciju, ekonomē laiku, dod lielāku brīvību un sniedz iespēju kļūt konkurētspējīgākiem. Līdz ar to spējam paveikt daudz vairāk nekā agrāk.

Analogās vēstures liecības saglabājam muzejā. Aicinām apskatīt “analogos priekštečus” un pakavēties atmiņās par ikdienu pirms digitālās transformācijas. Kā mācījāmies, pirms mums bija datori, planšetes, mobilie telefoni un “māte Google”, kā attīstījām prasmes vai veicām darbu ar analogajiem rīkiem, cik droši glabājām personīgo informāciju un personas datus, kā sazinājāmies, kā kārtojām finanšu jautājumus utt.

Dažu desmitgadu laikā notikušas milzīgas pārmaiņas, un vieni pat nespēj iztēloties dzīvi pirms “digitālās ēras”, bet citiem ir, ar ko salīdzināt. Vai jums ir nostalģija par analogo laikmetu vai drīzāk prieks par digitālo brīvību?

Izstāde būs apskatāma līdz 2023. gada 21. jūlijam.

Norises vieta

Telpa
vitrīnā pie aulas

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija