Pārlekt uz galveno saturu

9. decembrī plkst. 13.00 RSU aulā Somijas neiroķirurgs prof. em. Juha Hernesniemi lasīs lekciju 50 gadi neiroķirurģijā.

Lekcija notiks angļu valodā.

Prof. em. Juha Hernesniemi ir starptautiski ļoti augstu vērtēts neiroķiuruģijas jomas speciālists, kuram ir ilggadēja darba pieredze, vadot neiroķirurģijas nodaļu Helsinkos, un kurš ir praktizējis citviet pasaulē: Nepālā, Ķīnā u. c. Viņš ir daudzu zinātnisko publikāciju un grāmatu autors.

Lekcijā piedalīsies arī RSU absolvente, šobrīd neiroķirurģijas rezidente Tamperes slimnīcā Johana Nisula, kura dalīsies pieredzē par Latvijā pavadīto laiku un profesionālās izaugsmes ceļu Somijā.

Lūgums pieteikties lekcijas apmeklējumam, rakstot e-pastu liene[pnkts]circeneatrsu[pnkts]lvrel=" noopener" target="_blank" līdz 5. decembrim.

Norises vieta

Telpa
aulā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija