Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) aulā jeb Pārdaugavas koncertzālē pērn ar ovācijām izskanējušais koncerts Teic, kur zeme tā šoruden atgriezīsies uz aulas skatuves – nu jau pieejams ikvienam kinomūzikas mīļotājam, ne tikai augstskolas plašajam kolektīvam vien.

Biļetes cena: 7–12 EUR
Studentiem, pensionāriem un universitāšu slimnīcu darbiniekiem – 20 % atlaide

Pirkt biļeti

Īpašo koncertprogrammu veido Latvijas kino mūzikas zelta fonds – Raimonda Paula, Jāņa Mediņa, Ivara Vīgnera, Mārtiņa Brauna, Imanta Kalniņa un Zigmara Liepiņa komponētā mūzika no 15 iemīļotākajām dažādu laika posmu kinofilmām.

Zvejnieka dēls, Klāvs Mārtiņa dēls, Limuzīns Jāņu nakts krāsā, Ilgais ceļš kāpās, Dāvana vientuļai sievietei, Mans draugs nenopietns cilvēks, Tās dullās Paulīnes dēļ, Četri balti krekli, Pie bagātās kundzes, Meklējam solisti un citi Latvijas kino šedevri – šis būs vakars, kad gribēsies dziedāt līdzi!

040_KINO_ekrani_1920x1080pxl_FINAL_01.jpg

Sirsnīgajā koncertā piedalīsies Dailes teātra aktieri Ērika Eglija un Gints Andžāns, ansamblis Brokastis četratā, RSU jauktais koris Rīga (diriģentes – Zane Zilberte un Evita Taranda) un RSU deju ansamblis Ačkups (vadītāja – Elita Treilone).

2018. gada koncerta fotomirkļi

teic_kur_zeme_ta00.jpg

teic_kur_zeme_ta02.jpg

teic_kur_zeme_ta04.jpg

teic_kur_zeme_ta01.jpg

Norises vieta

Telpa
aula

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: