12.–13. martā Rīgas Stradiņa universitātē notiks COST akcijas CA15111 Mialģiskā encefalomielīta / hroniskā noguruma sindroma (ME/HNS) Eiropas pētnieciskais tīkls noslēguma konference Common strategy on research of ME/CFS.

COST akcijas CA15111 ietvaros ir izveidots Eiropas pētniecības tīkls no 22 valstu zinātniekiem, kuri nodarbojas ar dažādiem mialģiskā encefalomielīta / hroniskā noguruma sindroma (ME / HNS) izpētes aspektiem. Noslēguma konferences dalībnieki tiks iepazīstināti ar galvenajiem pētniecības tīklā veiktā darba rezultātiem, jaunākajiem sasniegumiem un nākotnes perspektīvām šajā jomā, izplatītas un apmainītas zinātniskās atziņas par ME / HNS, tādējādi nodrošinot iespēju tālākai sadarbībai šajā pētniecības jomā.

Cost_logo 2 blue 300dpi.jpg
ES_euromene.png
Euromene.jpg

Zinātniskā programma aptvers visu COST akcijas CA15111 pētnieciskā darba struktūru un sesijās tiks atspoguļotas darba grupu tēmas: ME / HNS epidemioloģija, ME / HNS biomarķieri, ME / HNS sociālekonomika un ME / HNS klīniskie pētījumi.

Konference ir atvērta pētniekiem, ārstniecības personām, pacientu organizācijām, ieinteresētajām pusēm un studentiem. Visi interesenti ir laipni gaidīti viesu lekcijās un sesijās!

Tēzes mutvārdu prezentācijām vai stenda referātiem var iesniegt līdz 30. janvārim.

PieteiktieS

Semināra darba valoda: angļu

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -