Pārlekt uz galveno saturu

24. oktobrī Rīgas Stradiņa universitātē notiks konference HIV/AIDS klīniskie aspekti – teorija un praktisko gadījumu demonstrācija. Tā sniegs praktisku ieskatu  un klīnisko gadījumu demonstrāciju HIV infekcijas dažādajās izpausmēs.

Konferencē tiks apskatītas tādas tēmas kā akūts retrovīrusu sindroms, HIV infekcijas agrīnais simptomātiskais periods, HIV infekcijas izpausmes AIDS stadijā, HIV / AIDS neiroloģiskās, pulmonoloģiskās, gastrointestinālās un onkoloģiskās izpausmes.

Konferenci aicināti apmeklēt ģimenes ārsti, internisti, pediatri, ginekologi, infektologi, ārsta palīgi un sabiedrības veselības speciālisti.

Norises vieta

Telpa
aula

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: