3. novembrī RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā, notiks Supervīzijas dienu konference Supervīzijas attīstība un sasniegumi organizāciju efektivitātes paaugstināšanā, ko rīko Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti un Latvijas Supervizoru apvienību.

Konference domāta supervizoriem, topošajiem supervizoriem, studentiem, uzņēmumu vadītājiem, personāla vadītājiem un personāla speciālistiem, valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvjiem, kuru ikdienas darbs un profesionālās intereses ir saistītas ar darbinieku kompetenču attīstības jomu, un tiem, kuriem ir interese par supervīziju.

Konferences saturs tiek veidots, apvienojot zinātniskās darbības atspoguļojumu kopsolī ar supervīzijas meistarklasēm, lai parādītu supervīzijas dažādību.

Šā gada konferences mērķis ir popularizēt supervīziju, parādīt ieguvumus, ko organizācijai var sniegt supervīzijas process, sniegt vairāk informācijas uzņēmējiem, darba devējiem un personāla vadības speciālistiem par supervīzijas ieguvumiem, pienesumu un palīdzību, kādu iespējams panākt darbinieku darba kvalitātes un efektivitātes paaugstināšanai.

Šī ir pirmā nozares attīstībai veltītā konference, kura ir kā noslēgums Supervīzijas dienām 2017, kas notiks no 30. oktobra līdz 3. novembrim

Konferencē uzstāsies

• Inese Stankus-Viša, supervizore, ANSE valdes locekle, lektore
  • Helena Ehrenbusch, supervizore, kouče, ANSE Igaunijas valdes locekle
  • Agita Kalviņa, Valsts administrācijas skolas direktore
  • Kristaps Circenis, supervizors, RSU profesionālās maģistra studiju programmas Supervīzija vadītājs
  • Natālija Dieviņa, supervizore, Amber training international vadītāja un trenere
  • Inta Podžiuna, supervizore, psihoterapeite
  • Maija Zakriževska, supervizore, RISEBA profesionālās maģistra studiju programmas Vadības psiholoģija un supervīzija direktore

Dalība konferencē ir bez maksas.

Norises vieta

Datums: