apr
Konference "Tiesiskās sistēmas aktuālās problēmas Satversmes simtgades kontekstā"
tiešsaistē

Rīgas  Stradiņa universitātes Juridiskā fakultāte sadarbībā ar Juridisko koledžu, Mīkola Romera Universitāti, Jaroslava Gudrā Nacionālo juridisko universitāti, Sv. Kirila un Sv. Metodija Veliko Tarnovas universitāti un Sedlicas Dabas un humanitāro zinātņu universitāti 2022. gada 21. aprīlī organizē starptautisku zinātniski praktisko konferenci Tiesiskās sistēmas aktuālās problēmas Satversmes simtgades kontekstā. Konference notiks tiešsaistē.

Konferences ietvaros paredzēts apzināt pašreizējās Latvijas nacionālās un starptautiskās politikas konceptuālās un stratēģiskās pieejas dažādu tiesisko jomu izziņā, to attīstības izvērtēšanā un pilnveidošanā, sekmēt pieredzes apmaiņu tiesiskās politikas veidošanā un attīstīšanā dažādās valstīs un sfērās. Konferences norise ir virzīta uz praktiskās un pētnieciskās darbības izzināšanu, kā arī speciālistu un augstskolu akadēmiskās personāla zināšanu un pieredzes apmaiņas veicināšanu.

Konferences darbā aicināti piedalīties Latvijas augstskolu akadēmiskais personāls, pētnieki un praktizējošie darbinieki, doktoranti un maģistranti no Latvijas un ārvalstīm.

Programma

Reģistrēties plenārsēdei

Darba valodas: latviešu un angļu

Aicinām konferences dalībniekus līdz 31. maijam iesniegt rakstu par pieteikto tematu atbilstīgi noformējuma nosacījumiem pa e-pastu socratesatrsu[pnkts]lv. Raksts pēc recenzēšanas var tikt publicēts elektroniskajā juridiskajā žurnālā Socrates, kas iekļauts starptautiskajās tiešsaistes datubāzēs Index Copernicus un ERIH plus.

Organizatoru kontaktinformācija

• E-pasts: jfatrsu[pnkts]lv