Pārlekt uz galveno saturu

Radoši cilvēki, kuri aizraujas ar rokdarbiem vai prasmīgi rada ko citu, ir laipni aicināti piedalīties RSU Labdarības tirdziņā 12. decembrī.

Lai piedalītos, aicinām aizpildīt anketu līdz 11. decembra plkst. 16.00. Līdzīgi kā pagājušā gadā, arī šogad dalībnieki tiek aicināti daļu no ietirgotās summas ziedot labdarībai – projektam Ziemassvētku vecīša darbnīca. Tirdziņā iegūtie līdzekļi ļaus sagādāt dāvanas sociālās aprūpes centros dzīvojošajiem. Kopumā Latvijā aprūpes centros mīt vairāk nekā 12 500 cilvēku.

RSU studenti un darbinieki aicināti sarūpēt arī dažādas dāvaniņas, kuras var nogādāt Studentu servisā. Pēc tirdziņa Studējošo pašpārvaldes un Studentu servisa darbinieki dāvanas iesaiņos atbilstīgi projekta noteikumiem un nosūtīs senioriem uz aprūpes centriem.

Norises vieta

Telpa
vestibils

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: