Studiju programmas Veselības psiholoģija maģistrantes piedāvā iespēju piedalīties informatīvi izglītojošā triju lekciju ciklā 11., 18. un 24. maijā plkst. 14.00–15.45.

Dažādos informācijas avotos studiju process tiek raksturots kā izaicinošs un pārbaudījumiem bagāts. Studentu vidū aizvien biežāk tiek novērots gan akadēmiskais stress, gan izdegšana un depresija.

Varbūt arī tevi šobrīd ir skāruši ar studiju procesu saistītie izaicinājumi, vai arī vēlies uzzināt ko vairāk par apzinātības praksi un tās pozitīvo ietekmi uz ikdienas dzīvi?

Lekciju cikls dos iespēju uzzināt par galvenajiem stresa faktoriem studentu vidū, katram dalībniekam ļaus apzināt savus individuālos stresorus un sniegs ieskatu tajā, kā dažādas apzinātības prakses var izmantot, lai mazinātu stresu un harmonizētu sevi.

Laipni gaidīsim ikvienu interesentu!

Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom