Pārlekt uz galveno saturu

Izdegšana ir tās augstākajā izplatības punktā – pēc Forbes datiem 2021. gadā izdegšanu (burnout) piedzīvojot 52 % cilvēku. Daudzi cilvēki strādā daudz un smagi, bet tikai daži kļūst tiešām veiksmīgi.

Kas ir gudrs darbs un kā ikdienā būt efektīvākam tajā, ar ko mēs nodarbojamies?

RSU lektore, mārketinga aģentūras BSMS vadītāja Inta Buša dalīsies ar savu pieredzi un ieteikumiem, kā plānot savu ikdienu un attīstīt sevi profesionālajā jomā.

Reģistrēties lekcijas tiešsaistes apmeklējumam

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
C korpuss, Hipokrāta auditorija / tiešsaistē, platformā Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija